Červenec 2007

Diplomky za 7. Bleskowku

31. července 2007 v 18:39 Diplomky for you
1. místo
2. místo
3. místo
4. místo
5. místo
6. místo
7. místo
8. místo
9. místo

8. Bleskajda - KONEC

31. července 2007 v 11:08 ::::BLESKOWKY:::::
1) máš přezdívku? jakou?
2) jakpak se máš?
3) jak si užíváš prázdky?
4) plosím hlásni plo mě ►TADY◄, jsem tam jako první-Nikča!!! Hlasování je až dole ☺
5) kujínkuju
6) tak zas někdy, papa ♥

Láska x Smrt

30. července 2007 v 18:43 "Příběhy"
Byli dobří přátelé. Viděli se,ale jen jednou do roka. Na letním táboře. Těch 10 dní se snažili využít do poslední minuty,vteřiny. Stále byli spolu. Pořád si měli co říct,skvěle se spolu doplňovali, byli sehraná dvojka.Všichni je měli rádi, patřili mezi oblíbené...
Poslední noc strávili spolu venku pod hvězdnou noční oblohou. Procházeli se a povídali si. Zastavili se uprostřed pole. Bylo chladno a tak ji on obejmul. Krásná chvíle. Oba si přáli,aby nikdy neskončila, ale ani jeden to neřekl nahlas. Báli se porušit to krásné co mezi nimi bylo. Padala hvězda. Oba upřeli pohledy na tu krásu.
,,Přála jsi si něco?''
,,Samozřejmě a ty?''
,,Ano.Snad se to splní...''
,,A co jsi si přál?''
,,To ti nepovím jinak se mi to nesplní a to by byla velká škoda.''
A o trochu pevněji ji obejmul. Začala padat mlha a tak se rozhodli,že půjdou spát. Na schodech se k ní vrátil a dal ji pusu. Sotva se ji dotkl, ale jako by jí projel blesk.
,,Dobrou noc.''
Popřál ji a odešel do svého pokoje.
Tábor skončil. Občas se potkali,ale jen zběžně na pár chvil. Chyběl jeden druhému,ale nepřipouštěli si to.Vždyť to není možné...nebo co se to tedy tu noc stalo?
Jednou ji,ale přišla zpráva...
AHOJ!JAK SE MAS?MOC RAD BYCH TE ZASE VIDEL...
Ani nevěděla proč, ale srdíčko jí zaplesalo radostí. Nechtěla si přiznat, ale ten její kamarád ji chyběl čím dál víc. A hlavně jeho objetí...
AHOJ,CELKEM DOBRE TAKY BYCH TE CHTELA VIDET...
Odeslala zprávu a s napětím čekala na odpověď.
NEVIM CO SE TO STALO,ALE PROSTE TI MUSIM NECO RICT...
Celá se chvěla a čekala co se dál stane,co ji chce říct? Potěší jí to, a nebo zlomí srdíčko?
A CO?MUZES MI TO PROSIM RICT.NETRAP ME PROSIM...
Poslala zprávičku a čekala na odpověď..
On mezitím kráčel po ulici a měl plnou hlavu jenom ji. Nevěděl jak to napsat, že mu schází čím dál víc, že každý večer před spaním myslí na ten poslední večer. Na večer kdy padala hvězda a on si přál, aby se jednou odhodlal a řekl ji co cítí. Bezmyšlenkovitě kráčel po ulici a ťukal do mobilu ty nejkrásnější slovíčka. Blížil se k přechodu a nezvedl svoje krásné oči, v kterých se ona vždy topila. Zmáčkl odeslat. Byla to poslední věc co udělal...
Ona čekala a dočkala se.
ODPUST MI, JSEM HLUPAK, ZE JSEM TO NEUDELAL DRIV. TOLIK CASU JSME ZTRATILI... STALE NA TEBE MYSLIM. ZJISTIL JSEM, ZE BEZ TVEHO OBJETI NEMUZU BYT. STALE MI SCHAZIS. ZAMILOVAL JSEM SE...DO TEBE.

Láska & smrt

30. července 2007 v 18:38 "Příběhy"
Ublížil jí. Jediný člověk, kterého milovala, jí ublížil. To jediné jí znělo v hlavě. V srdci bolest a nenávist, v očích slzy a v ruce žiletku. Seděla na zemi opřená o vchodové dveře svého bytu. Nádherné, jemné vlasy barvy podzimního sluníčka si omotávala kolem prstu. Přemýšlela, jak moc ho miluje a co všecko pro ni znamenal. Dnes pro ní všechno skončilo. Tolikrát už se chtěla zabít a jizvy na zápěstích toho byly důkazem. On jí vždy pomohl zpátky, ale dnes je rozhodnuta to udělat. Viděla ho, jak objímá jinou. Proč jí to udělal? Věděl, že ho miluje. Nechtěla se dál ptát….. Co ale nevěděla, bylo, že ta, co objímal, byla kamarádka, že mu pomáhala vybrat prstýnek pro ni. On šel za ní v ruce krabičku s prstýnkem a kytičku bílých kopretin. V srdci radost a touhu spojit navždy svůj život s jejím. Mobil oznámil známou melodii příchozí zprávu. Byla od ní. Netrpělivě si jí přečetl, ale to, co v ní stálo, ho ranilo jako tisíce ostrých nožů. "MILUJI TĚ a proto tě opouštím………….." A ona….. ??? Zarývala žiletku hluboko do zápěstí. Necítila bolest, kterou jí způsobilo to malé ostří. Cítila jen bolest ve svém srdci. Plamínek jejího života se zmenšoval s rostoucí kaluží krve z jejích žil....... Pozorovala tu rudou kaluž a doufala, že teď najde tu vytouženou svobodu. Umírala ve smutku a bolesti a hlavně sama a zbytečně………. A On? Nechápal, co se děje. Stoupal po schodech vedoucích k jejímu bytu, ale neměl sílu zazvonit. Přemýšlel, co udělal špatně. Proč ho nenávidí? Proč ho chce opustit? Posadil se na zem a opřel se o dveře. Nevěděl, proč to napsala a ani to, že ona za těmi dveřmi umírá...

Nešťastná láska

30. července 2007 v 18:28 "Příběhy"
Smutné ale v životě to tak bohužel chodí... :(
On se jmenoval Marek a ona Denisa. Byli si oba tak vzdálení… Vůbec se neznali. Omyl. Denisa Marka znala. No znala, zajímala se o něj. Líbil se jí už od chvíle, kdy ho poprvé uviděla. Něčím jí učaroval. Po uši se do něj zamilovala. Ale byla pro něj vzduch. Bohužel. On skoro netušil o její existenci. Ale Denisa byla holka podnikavá, tak si na něj sehnala číslo a začala mu psát. Překvapilo ji, že i když ji nezná, tak je v esemeskách tak výřečný.
Psali si už pár dnů, když z něj vypadlo, že ji zná. Nebo si ji spíš vybavuje. Chodila do třídy s jeho kamarádem. Byla šťastná, že o ní ví. Ale to vlastně nic neznamenalo. I když se denně míjeli na školních chodbách, zdravili se a psali si, tak se vlastně nic nedělo. Denisin sen o tom, že by se do ní Marek také mohl zamilovat se pomalu začal rozplývat. Bylo jí to líto. Obrovsky líto. Ale nemohla s tím nic dělat. Když o ní nestál, tak se mu přeci nebude vnucovat. Měla svou hrdost.
Jenže se stalo něco s čím nepočítala… Její kamarádky, kterým se se vším svěřovala ji převezly. Začaly Markovi psát samy. Na rovinu mu řekly, jak se věci mají. Byl celkem překvapený, ale stejně neudělal nic z toho, co se od něj očekávalo. Pořád byl stejný a neprojevoval žádný zájem. Denisa už z toho byla nešťastná. Už nevěděla jak se mu zalíbit. Ale zkusila poslední možnost. V pátek se vypraví na diskotéku, kde ho dozajista potká. Ze svého nápadu byla velice nadšená. Nemohla se dočkat.
Na páteční večer se pořádně připravila. S make-upem si hrála asi hodinu, s vlasy také a před svým šatníkem strávila skoro dvě. Když byla se vším spokojená, tak se vydala za svými kamarádkami. Před tím než došly na diskotéku, tak se ještě zastavili v jedné místní hospůdce. Posilnit se. A pak vyrazily na místo činu.
Místo toho, aby se rozjely na parketě, tak věnovaly všechny čtyři přibližně půl hodiny hledání Marka. Objevila ho Denisa. Ale jinak než čekala. Připravila se na všechno možné, jen ne na to, že ho najde v objetí jiné. Ti dva se k sobě dost měli. Přišlo jí to líto. Jediné řešení viděla v alkoholu. Sedla si k baru a než ji její doprovod objevil stačila vypít skoro celou flašku Finlandie. Nevěřily svým očím. Denisa stále tvrdila, že je v pořádku, ale jakmile se zvedla z barové židle, tak sebou bouchla o zem. Nebyla schopná se postavit na vlastní nohy. Tak holkám nezbylo nic jiného, než ji odvést domů. Zkazila jim všem celý večer.
Když se ráno probudila, tak ji příšerně bolela hlava. A skoro nic si nepamatovala. Ale Marka v objetí té vyhublé blondýnky rozhodně ano. Zase se dostavil ten stav smutku. Bylo jí to vážně líto. Ale nemohla to tak nechat. Vzala svůj mobil a napsala Markovi omluvnou sms: "Ahoj Marku! Chci se ti za vsechno co se za posledni dobu stalo omluvit. Byla jsem blahova, kdyz jsem si myslela, ze bychom spolu mohli my dva byt stastni. Promin a doufam, ze zustaneme alespon pratele. Denisa" Odeslat? Ano… Na odpověď nečekala dlouho. Marek jí napsal něco ve smyslu, že se omlouvá za to jaký byl, ale že na tom nic asi nezmění a že je to skvělá holka a doufá, že přáteli zůstanou. Alespoň to Denise trochu vrátilo úsměv. Ale stejně byla uvnitř zraněná.
Zanedlouho po tom co se stalo tohle, se Denisa s jednou svojí kamarádkou náhodou octla v jedné zapadlé a příjemné hospůdce. Čirou náhodou tam byl i Marek s pár kamarády. Nejprve chtěla odejít, ale nakonec se rozhodla zůstat. Všechno se semlelo tak, že se holky přemístily ke klukům. Markovi to nebylo zrovna po chuti, ale kamarádi jej přemluvili. Všechno probíhalo normálně. Dokonce se spolu ti dva dali do řeči. Vyříkali si všechno co se dělo a nakonec si začali povídat i o Markově Hance. Všechno probíhalo skvěle. Dokonce se o Denisu začal zajímat jeden z Markových kamarádů. To jí velice lichotilo. Jmenoval se Jakub. Celkem se jí líbil. A byl moc milý. Dokonce ji šel doprovodit domů a pro jistotu si na ni vzal telefonní číslo.
Druhý den, když se Jakub ozval, tak z toho měla obrovskou radost. Začali se scházet a jí s ním začalo být neuvěřitelně skvěle. Dokonce přestávala myslet na Marka. Netrvalo dlouho a Jakub se jí přiznal, že se do ní zamiloval. A ona do něj taky. Byla šťastná. Konečně se jí splnil sen o opětované lásce.
Začali se občas scházet i ve čtyřech, ještě s Markem a Hankou. Už jí nebolelo, když je viděla spolu. Byla spokojená. Konečně…
Ale to nebyl konec trápení. I když milovala Jakuba, tak si začala rozumět s Markem. Někdy ji mrzelo, že spolu nejsou, ale nestěžovala si. Jakuba si vážila.
Jedno klidné odpoledne jí najednou přišla esemeska. Netušila kdo by to mohl být… S Kubou byla domluvená až na sedmou hodinu… Že by se něco stalo??? Stalo… Psal Marek, jestli by se co nejdřív mohli někde sejít. Nechápala o co jde, ale nemohla říct ne. Cítila, že se něco stalo. A přeci nenechá kamaráda ve štychu že?
Jak nejrychleji mohla doběhla k Markovi domů. Našla ho v jeho pokoji, zachumlaného v peřině a ubrečeného.
"Co se stalo?" Zeptala se. "Hanka! Ta mrcha! Vykašlala se na mě! Prej kvůli nějakýmu hokejistovi! Chápeš to?" Vzlykal. Přisedla si k němu a začala ho konejšit. Plakal jako malej kluk. Najednou ale přestal, podíval se jí do očí a řekl: "Deny, já vim, že jsem se k tobě zachoval ošklivě. Nezapomněl jsem na to. Ale teď jsem teprve pochopil, že ty jediná si mě opravdu milovala! Teď už to vím! Prosím tě, vykašli se na Jakuba a buď se mnou! Já tě asi miluju!" V Denise hrklo! Okamžitě se začala zvedat a znechuceně se na něj podívala: "To myslíš vážně?! Teď bych ti byla dobrá co? Tak to ani omylem, s tim nepočítej! Miluju Kubu! Vždycky jsem pro tebe byla vzduch a najednou když se na tebe vykašle Hanka, tak se rozpomeneš, že jsem tě chtěla?! Tak to teda ne! S tim vážně nepočítej!" A odešla. Celou cestu domů plakala. Těsně před domovními dveřmi si to rozmyslela a vydala se ke kamarádce. Musela jí to všechno povědět. Byla z toho nešťastná.
Kamarádka ji přijala velice přívětivě, když viděla v jakém je Denisa stavu. Denisa jí všechno převyprávěla a nakonec dodala: "Chápeš to? Jak je to sprostý? Neříkám, že bych nebyla schopná Kubu kvůli němu opustit, ale takhle ne! Já ho asi stejně pořád miluju, i když si to nechci připustit, ale takhle jsem si to nepředstavovala. Takhle ne… Co mám dělat. Miluju ho, vim to, ale on ve mně hledá jen náhradu. Nic víc… Nikdy by to nemělo budoucnost. Tohle jsem fakt nečekala. Smířila jsem se s tím, že mě prostě nechce a budeme kamarádi. Tohle je nad moje síly!" Kamarádka ji utěšovala, jak jen to šlo, ale Denisa stále plakala. Celkem ji Markova reakce zaskočila a taky zamrzela. Nevěděla jestli o tom říct Kubovi. Ale bála se, že by na ní poznal, že stále k Markovi něco cítí. Raději si to nechala pro sebe. Sama se trápila výčitkami svědomí.
Bála se co se stane, až Marka zase uvidí. Jak se mu bude moci podívat do očí. To už se ale nestalo. Od Jakuba se jen dozvěděla, že se prý odstěhoval do Anglie. Nic ho doma nedrželo. Víc už o něm nikdy neslyšela… I přes to, co se stalo, jí bolelo, že odjel bez rozloučení. Stále byl v jejím srdci. Navždy…

Pohádka o lásce

29. července 2007 v 20:01 "Příběhy"
POHÁDKA O LÁSCE
Bylo, nebylo...
Před dlouhou, dlouhou dobou existoval ostrov, na kterém žily všechny pocity člověka:
dobrá nálada, smutek, vědění... a kromě ostatních různých pocitů i láska.


Jednoho dne se pocity dozvěděly, že se ostrov potopí. Každý si tedy připravil svou loď a odplouval z ostrova.
Jen láska chtěla čekat do poslední chvíle.
Ještě než se ostrov potopil, prosila láska o pomoc.


Na luxusní lodi plulo kolem lásky bohatství. Zeptala se:
"Bohatství, můžeš mě vzít s sebou?"
"Ne, nemůžu. Mám na své lodi mnoho zlata a stříbra. Tady pro tebe není místo."


Tak se láska zeptala pýchy, která projížděla kolem na přenádherné lodi:
"Pýcho, můžeš mě vzít s sebou?"
"Já Tě, lásko, nemůžu vzít..." Odpověděla pýcha, "tady je všechno perfektní. Mohla by si poškodit mou loď!"


Láska se tedy zeptala smutku, který jel kolem:
"Smutku, prosím, vezmi mě s sebou"
"Ach lásko, "řekl smutek, "já jsem tak smutný, že musím zůstat sám."


Také dobrá nálada projela kolem lásky, ale byla tak spokojená, že ani neslyšela, že na ni láska volá.


Najednou řekl nějaký hlas:
"Pojď lásko, já Tě vezmu."
Byl to nějaký stařec, kdo promluvil.
Láska byla tak vděčná a šťastná, že se zapomněla zeptat na starcovo jméno. Když přijeli na pevninu, stařec odešel.


Láska si uvědomila, že mu hodně dluží a zeptala se vědění:
"Vědění, můžeš mi říct, kdo mi pomohl?"
"To byl čas," odpovědělo vědění.


"Čas?" zeptala se láska, "proč mi pomohl čas?"
Vědění odpovědělo:
"Protože jen čas ví, jak důležitá je láska v životě."

Vtipný slovníček

28. července 2007 v 11:59 → Různé k zasmání ←
Madarština:
* penzista - uštvánléty
* funkcionář - kuleváloš
* hřbitov - tuhoškempink,
* včela - seremed
* vosa - neseremed
* čmelák - neseremedturbo
* uklízečka - hádrošmátra
* kamzík - terénkoza
Polština:
* rychlík - šalena mašina
* prezervativ - galoša na kamoša
* homosexuál - labužnik perdelovy
* kamzík - koza turystycna
* ježek - kaktus pochodowy

Japonština:
* prodavačka - šidilidi
* atomová puma - samajama domyfuc
* potápěč - cumizgumi
* manželka - akaši takaši mojaši
* ředitel - nemako
* náměstek - jakomako
* skretářka - omako
* vrátný, hlídac - cumako
* mistr - mako
* dělník - makojakopako

Slovenština:
* veverka - drevokocúr
* Limonádový Joe - Malinový Dežo

Vietnamština:
* mám tě rád - jemnemneho mni
* mám tě ráda - jemnemne jimni

Italština:
* miluj mě - oprima primo tuto, vydrima festo
* potrat - adio embryo
Finština:
* impotent - Naomak mekki

Španelština:
* policajt - Don debilo
* tajný - Don debilo inkognito
* pomocník - Don debilo inkognito amatero
►Tak toe huctý

Dopis z tábora

28. července 2007 v 11:40 "Příběhy"
Ahoj mami,
náš skautský vedoucí nám povídal, aby jsme napsali rodičům, jestli jste jako viděli ty záplavy v telce a máte o nás strach. My jsme všichni v pořádku. Jen nám to odplavilo jeden stan a dva spacáky. Naštěstí, nikdo z nás se neutopil, neboť jsme právě byli na horách a hledali jsme Jožu. Víš co, prosím tě, zavolej Jožově mámě a řekni jí, že je Jožo v pořádku. Teď nemůže psát, protože má ruku v sádře.
Taky bylo super, jak jsme jezdili v záchranářském džípu. Ale Jožu by jsme v té tmě asi nikdy nenašli, kdyby nebylo těch blesků. Náš skautsky vedoucí se na Jožu hněval, protože šel na túru sám a nikomu nic neřekl. Jožo tvrdí, že to řekl, ale bylo to zrovna v době toho požáru, takže ho nikdo neslyšel.
Ostatně, víš, že když naliješ benzin do ohně, že to vybouchne? Mokré dřevo nechtělo vůbec hořet, zato chytil jeden z našich stanů a taky některé naše věci. Honza teď vypadá trochu divně, ale to jen dokud mu nenarostou znovu vlasy.
Vrátíme se v sobotu, teda jestli se našemu vedoucímu podaří opravit auto. Ta bouračka taky nebyla jeho chyba. Když jsme odjížděli, brzdy byly ještě v pořádku. Vedoucí povídal, že ale máme očekávat, že se na takovým starým autě určitě něco pokazí. Asi proto mu ho nikde nechtěli pojistit. Ale my si myslíme, že je to skvělé auto. Našemu vedoucímu vůbec nevadilo, že jsme mu ho zašpinili a když bylo vedro, vozili jsme se na zadním nárazníku. Úplně nejlepší je, když se v takovým autě vozí deset lidí. Vedoucí nám také dovolil, aby jsme šoférovali a ti, co už se nevešli do auta, byli v přívěsu. Tak jsme jezdili, dokavad nám to policajt nezakázal. Náš vedoucí je fakt super chlapík. Teď učí řídit Tomáše. Ale už ho nechává jezdit jen na horských cestách, kde není provoz, ale jen náklaďáky, co vozí dřevo.
Včera jsem nad Davidem vyhrál oběd, protože jsme se vsadili jestli Joska po tom žihadle upadne do bezvědomí nebo ne. Joska tvrdil, že je to jen vosa, a já říkal, že je to sršeň a vyhrál jsem! Vedoucí se na nás ale trochu zlobil, že jsme měli Josku odvézt k doktorovi hned a nečekat až omdlí. Ale zase nás pochválil jaký jsme udělali skvělý nosítka ze dřeva a že jsme se nesázeli o peníze. To ale ani nešlo, protože jsme se ze všech našich peněz složili na pokutu pro toho policajta.
Dnes ráno všichni kluci skákali ze skal do jezera a potom měli jezero přeplavat. Ale protože já neumím plavat a Míša se bál, že se utopí, tak nám vedoucí dal kanoe, aby jsme se přeplavili. V jezeře ještě plavalo dřevo, co tam naplavily ty povodně. Vedoucí nám ani nedal záchranné vesty, ale nechtěli jsme ho otravovat, protože opravoval auto.
Víš co? Všichni jsme dostali odznak za kurz první pomoci. To bylo, když se David potápěl v jezeře a pořezal si ruku. A kromě toho, já a Vláďa jsme dostali vyrážku. Náš vedoucí povídal, že to je asi otrava z toho zkaženého kuřete. On povídal, že takovou podobnou vyrážku dostal ze stravy ve vězení.
Já jsme rád, že se odtamtud dostal a stal se našim skautským vedoucím. Povídal, že za ten čas, co tam byl, zjistil, jak se stát lepším. Ted už ale musím jít. Jdeme do města poslat pohledy a koupit náboje. Neboj se o nás. Máme se dobře.
Tvůj Víťa
P.S. už umím házet nožem líp než Petr!
Chudák mamka když si to čte

▬click▬

28. července 2007 v 11:22 Blbůstky
Klikni a ufidíš... ☺ TADY Mláásk ♥


Tak a tak

28. července 2007 v 11:10 → Různé k zasmání ←
ŽENA: Ahoj
MUŽ: Konečně už sem se nemohl dočkat
ŽENA: Já odjíždím
MUŽ: To snad ne!
ŽENA: Myslel si na mě???
MUŽ: Ano, na každém kroku!
ŽENA: Byl jsi mi nevěrný?????
MUŽ: Blázníš???
ŽENA: Tak já tu zůstanu!"
A TEĎ POZPÁTKU, BERETE??? !121!


Poděkování za hlasy ♥

28. července 2007 v 10:20 Diplomky for you
Jestli sem na někoho zapoměla, tak se omlouvám... ☻

1. místo v SONB

27. července 2007 v 11:09 Muje diplomky
Mocinky Vám díkuju za Vaše hlásky, kterými jste mě podpořili a pomohli mi vyhrát 1. místo v SONB na této adrese !!!


Svatba

25. července 2007 v 12:57 Svatba
Avril a Deryck spolu chodí již dva roky. Zasnoubili se na romantické dovolené v Benátkách přesně před rokem a ve jménu přísloví "do roka a do dne" se také vzali.
Na důkaz lásky si nechala Lavigne vytetovat na své pravé zápěstí malé růžové D (jako Deryck). Nevěsta pracovala do posledních dnů. Spolupracovala na animovaném filmu Over the Hedge a dokončovala své třetí album, na kterém zazní i duet s manželem Deryckem.
endelssohnova svatebního pochodu její otec John. Nevěsta měla na sobě šaty od světově proslulé návrhářky Very Wang s dvoumetrovou vlečkou a v ruce nesla kytici růžových růží. Ženich si oblékl černý oblek, sněhobílou košili a kravatu ve stejném tónu.
Milenci zpečetili svou lásku pod baldachýnem, ozdobeným bílými růžemi. Společnost jim dělalo 110 pozvaných hostů, zejména rodinných příslušníků a blízkých přátel.Avrilky životopis

24. července 2007 v 19:16 Životopis
Profese:
Zpěvačka Datum narození: 27.09.1984 Místo narození: Napanee, Ontario, Canada Znamení: Váhy Životopis: Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný opak Britney Spears. Je divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.

Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch i nadále rostl.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie. V roce 2004 produkovala svoje album "Under My Skin", na kterém opět ukázala svůj talent.

Mezi rokem 2005 a 2006 se z drzé punk-rockerky stává velká citlivka a doslova pro někoho ztělesněná Barbie. Avril si totiž obarví vlasy na blond, na dovolené v Benátkách se zasnoubí se svým dlouholetým přítelem Derickem a fotí do modních časopisů. To, co Avril dříve nesnášela se teď stává samozřejmostí a šokovaní fanoušci se nestačí divit. Udájně si je obarvila na blond kvůli životopisnému snímku, kde prý hraje Courtney Love. Většina fanoušků se od ní odvrací a Avril točí více filmy a fotí pro časopisy.

15.7.2006 si Avril Lavigne vzala svého přítele, frontmana skupiny Sum 41, Derycka Whibleyho. Soukromý obřad se konal ve městě Montecito v Kalifornii. Avril byla s Deryckem zasnoubená přesně rok (zasnoubili se na dovolené v Benátkách).

Do kin se v roce 2007 dostává její první film Fast Food Nation, který vypovídá o nezdravém stravování v USA.

17. dubna 2007 Avril Lavigne vydává již své třetí Album, které nese název The Best Damn Thing. Avril tvrdí, že dneska je živá, rocková a hlavně, že je hravá. Z tohoto alba známe již písničku Keep Holding on, či Girlfriend, která nyní válcuje hitparády. Jako další singl vyjde When You're Gone.

Kontakt: Avril Lavigne
Arista Records
6West 57th Street
New York
USA

Fotešky ze svatby

24. července 2007 v 18:54 Fotešky ze svatby
Doporučuju se na to juknou, ptz tam sou faktyš hečký fotešky z Avrilky svatby :-)