Horoskop podle barvy očí

28. května 2007 v 17:51 |  Horoskopy
Černé oči
Nepouštějte se do větších finančních transakcí. Na druhé straně vám bude přát štěstí při sázkových hrách. Váš citový život obohatí setkání se zajímavým člověkem, který může ovlivnit váš příští život.
Modré oči
Dejte si pozor na lichocení. Nikdo to nebude myslet vážně. Hrozí vám podvodné jednání od člověka, od kterého byste to nejmíň čekali. V zaměstnání budete oceněni mimořádným způsobem, i když projevíte svůj názor a budete ho důsledně prosazovat.
Šedé oči
Bude jen dobře, když do konce listopadu nebudete plánovat žádnou delší cestu autem. Ve veřejných dopravních prostředcích vám nebezpečí nehrozí. Sledujte pozorně složení své stravy. Příliš sladkého může pro vás znamenat velmi vážné komplikace. Těmto lidem se doporučuje střídmost, netýká se však pohlavního styku, který vám i s cizím partnerem přinese mimořádné zážitky.
Hnědé oči
Hvězdy vám slibují úspěch ve veškerém jednání, které započnete do konce měsíce listopadu. Jde o jednání finančního charakteru. Peníze však v této době nikomu nepůjčujte.
Zelené oči
Nemáte je pro pláč. Naopak, budete překvapeni dárkem, který na vás čeká. Dárcem bude poměrně neznámá osoba. Čekají vás úspěchy na pracovišti, zatímco v rodinném životě buďte opatrní na své vyjadřování.
Tmavě hnědé oči
Čeká vás velmi nepříjemné jednání s cizí osobou. Bude však trvat velmi krátce a vy z něj vyjdete velmi úspěšně. Zdravotně u osob do 60 let lze očekávat období plné síly a elánu, pokud si to sami nezkazí svou neopatrností nebo dokonce zdravotním hazardem. Nenavštěvujte kryté bazény ani sauny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 marcy marcy | Web | 12. června 2007 v 10:19 | Reagovat

no ¨ty jo já mám hnědozelený oči:-D

2 myška (admin) myška (admin) | 12. června 2007 v 19:10 | Reagovat

heh... :D tak to máš taký smíšený :D

3 Zuzka Zuzka | 18. června 2007 v 12:44 | Reagovat

Chybí mi tu zeleno-modrý..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama